Statystyka

  • Wszytkich: 6482501
  • W tym roku: 181293
  • W tym miesiącu: 14917
  • Dziś: 1061
  • Online: 14

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


O Serwisie

Portal BaltykInfo.pl został utworzony przez firmę TRUSTNET, która dla celów promocji wypoczynku w Bieszczadach utworzyła odrębny dział zajmujący się tworzeniem turystycznego portalu informacyjnego z bazą noclegową Bieszczad. Proponujemy umieszczenie Państwa obiektu w naszym centrum informacji - bazie noclegowej znajdującym się na naszym serwisie: www.bieszczadyinfo.pl. W tym celu prosimy o zapoznanie się z regulaminem i wypełnienie elektronicznej ankiety.

W portalu BaltykInfo.pl znajdziecie Państwo informacje dotyczące gospodarstw agroturystycznych, hoteli, pensjonatów, schronisk oraz kempingów. Szukanie noclegu odbywa się według dowolnej kategorii tj. regionu (miejscowości, dzielnicy), rodzaju świadczonych na miejscu usług (jak wypożyczanie sprzętu, domowe posiłki itp.) czy ceny pobytu. Wszystkie oferty prezentowane na BaltykInfo.pl zawierają m.in. opis obiektu ze zdjęciami, możliwy kontakt adresowy i telefoniczny, cennik oraz opisy większych regionów i dodatkowych atrakcji czy zabytków.

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach