Statystyka

  • Wszytkich: 5170416
  • W tym roku: 348275
  • W tym miesiącu: 13583
  • Dziś: 70
  • Online: 24

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Poczuj zew natury! Wyrusz na Rajd Połoniny 2013!

Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Warszawie zaprasza na 54 już edycję bieszczadzkiego

Rajdu Połoniny.

Jeśli pierwotne instynkty ciągną Cię na łono natury, a przy okazji zbliża się koniec września, to z pewnością nadszedł czas na górską wyprawę. W tym roku ześrodkowanie odbędzie się 28 września 2013 r. w Smereku. Aby dołączyć, wystarczy wziąć plecaki, spakować dobry humor i pojechać z nami w góry. Jak co roku z nadejściem jesieni licealiści, studenci oraz inni górscy entuzjaści porzucają miejską dżunglę i powrócą na łono natury, aby przez kilka dni cieszyć się górskim życiem. Wykwalifikowani przewodnicy beskidzcy przygotowali wiele propozycji różnorodnych tras, aby każdy mógł wybrać coś dla siebie: trasy dłuższe i krótsze, trudniejsze i łatwiejsze, namiotowe i chatkowo-stodołowe, piesze i rowerowe.

Poczuj zew natury! - to hasło tegorocznego rajdu. Naciesz oczy urokiem bieszczadzkich szczytów, zapuść się w gęstwinę traw i krzewów, wypatruj rysia skradającego się w lesie i posłuchaj basów jeleni na rykowisku. Patrz na morze mgieł unoszące się nad doliną i spróbuj dojrzałych w Słońcu malin.

Punktem kulminacyjnym rajdu jest ześrodkowanie, czyli spotkanie wszystkich uczestników przy ogromnym ognisku. Tradycyjnie nie zabraknie konkursów, ciepłego posiłku i śpiewania do białego rana. Noc rozświetlona blaskiem ognia i przeszywana dźwiękami gitary na długo zapadnie w pamięci.

Rajd ma charakter niekomercyjny, a przewodnicy działają na zasadzie non-profit. Dlatego koszty wyjazdu są tak niskie, jak to tylko możliwe.

Szczegóły można znaleźć na stronie: www.poloniny.skpb.waw.pl oraz na profilu Rajdu na Facebooku.
Na wszystkie pytania z chęcią odpowiedzą organizatorzy pod adresem: rajd.poloniny2013@gmail.com

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach