Statystyka

  • Wszytkich: 6482519
  • W tym roku: 181311
  • W tym miesiącu: 14935
  • Dziś: 1079
  • Online: 11

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Wyróżnij się na sezon letni!

Ponieważ sezon letni już za pasem, to najlepsza okazja do uaktualnienia wizytówki obiektu na BieszczadyInfo.pl! Z tego względu przygotowaliśmy dla Was atrakcyjną letnią promocję cenową - trzy miesiące w cenie dwóch! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Jeśli chcesz, aby Twój obiekt był na jednej z trzech pierwszych pozycji na liście obiektów z Twojego regionu, możesz wybrać dwa warianty płatnej reklamy:

1 miesiąc wyświetlania: 75 zł netto (92,25 zł brutto)

3 miesiące wyświetlania: 225 zł 150 zł netto (184,50 zł brutto) - a zatem wybierając opcję kwartalną, masz trzy miesiące wyświetlania wizytówki obiektu w cenie dwóch!


Podobnie rzecz ma się w przypadku obiektów w dziale "Obiekty promowane", które wyświetlają się na wszystkich podstronach oraz na stronie głównej (pod menu po prawej stronie):

1 miesiąc wyświetlania: 75 zł netto (92,25 zł brutto)

3 miesiące wyświetlania: 225 zł 150 zł netto (184,50 zł brutto)


Uwaga! Przy wyborze któregokolwiek z płatnych pakietów, oferujemy dodatkowo bezpłatną promocję na Facebooku (3 wpisy na fanpage'u BieszczadyInfo.pl).

Zachęcamy do skorzystania z promocji, a wszystkich zainteresowanych zapraszamy do napisania pod adres mailowy: biuro@trustnet.pl

 

Redakcja portalu BieszczadyInfo.pl

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach