Statystyka

  • Wszytkich: 5164035
  • W tym roku: 341894
  • W tym miesiącu: 7202
  • Dziś: 436
  • Online: 34

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Okresowy zakaz wstępu na szlaki turystyczne.

Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne informuje, że od 7 kwietnia br. przy czerwonym szlaku spacerowym Kamienna Laworta oraz przy fragmencie szlaku turystycznego niebieskiego na Kamiennej Laworcie przeprowadzone będą prace związane z pielęgnowaniem drzewostanów tj. wycinką i zrywką drzew powalonych, złamanych i suchych.

 

Ponadto planowany jest remont dróg leśnych uszkodzonych przez ulewne deszcze. Dlatego też niemożliwy jest ruch na szlaku konnym „Bieszczadzki Trakt" na odcinku Liskowate-Krościenko oraz Krościenko-Bandrów.

W związku z powyższym na podstawie §3 pkt. 2 porozumienia zawartego w dniu 17.09.2012 r. pomiędzy Gminą Ustrzyki Dolne a Nadleśnictwem Ustrzyki Dolne ww. miejsca zostają czasowo wyłączone z ruchu turystycznego.

Miejsca te zostaną oznakowane tablicami ostrzegawczymi. Zakaz wstępu na ww. szlaki turystyczne obowiązuje do odwołania.

Prace pielęgnacyjne w drzewostanach zlokalizowanych wokół Ustrzyk Dolnych są już prowadzone etapami od 2013 roku. Obejmują one kompleksy leśne "Gromadzyń", "Mały Król" i "Laworta". Ich celem jest usuwanie drzew chorych i obumierających.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach