Statystyka

  • Wszytkich: 5137763
  • W tym roku: 315622
  • W tym miesiącu: 14261
  • Dziś: 2496
  • Online: 40

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Spotkanie z twórcami filmu - Na granicy

W bieszczadzkiej scenerii właśnie dobiegają końca plenerowe zdjęcia do filmu „Na granicy" w reżyserii Wojciecha Kasperskiego z udziałem Marcina Dorocińskiego, Andrzeja Chyry i Andrzeja Grabowskiego. Operatorem zdjęć jest Łukasz Żal, autor zdjęć do nagrodzonego Oskarem filmu „Ida".

 

Spotkanie z filmowcami odbędzie się w Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa Ursa Maior w Uhercach Mineralnych w najbliższy piątek 27 lutego 2015 o godz. 17.00. O pracy nad filmem „Na granicy" opowiedzą reżyser Wojciech Kasperski, nominowany do Oskara operator Łukasz Żal (autor zdjęć do nagrodzonego Oskarem filmu Pawła Pawlikowskiego „Ida") oraz dwaj główni młodzi aktorzy występujący w filmie: Bartosz Bielenia i Kuba Henriksen. Obecny będzie również producent filmu - Marcin Wierzchosławski.

Godzinne spotkanie będzie prowadzone w nieformalnej atmosferze i będzie ilustrowane nie publikowanymi dotąd fotosami z filmowego planu.

Film „Na granicy" opowiada inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historię ojca i dwóch synów, którzy przyjeżdżają w góry do bazy pograniczników aby ułożyć swoje relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Przypadkowo pojawiająca się postać nieznajomego wciąga młodych chłopców w świat mrocznych i niebezpiecznych, męskich porachunków. Twórcy określają film krótko: „bieszczadzki thriller".

Patronat internetowy nad spotkaniem sprawuje portal Bieszczady.pl. Serdecznie zapraszamy.

Spotkanie z twórcami filmu „Na granicy"
Centrum Ursa Maior - Uherce Mineralne 122A
27 lutego 2015 (piątek)
Godz. 17.00

Wstęp wolny

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach