Statystyka

  • Wszytkich: 4914367
  • W tym roku: 92226
  • W tym miesiącu: 44103
  • Dziś: 776
  • Online: 42

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


55. Studencki Rajd Połoniny


„Na zbójnickim szlaku"

Bieszczadnicy, Bieszczadnicy
leśni ludzie, koczownicy.
Namiot, plecak, twardy but
i żentycy miły chłód.

Spokój, cisza, dym ogniska,
bratnie dusze, wilczy zew.
Z Ustrzyk Górnych na Berehy-
dźwięk gitary, wspólny śpiew.

Z. Paprocki

 

Spragnionych przygód, widoków czerwonych bukowych lasów i złotych połonin zapraszamy na coroczny rajd Połoniny. Rezerwujcie ostatni tydzień września!

W tym roku będziemy poruszać się po zbójnickich szlakach. Odkryjemy niezwykłe miejsca, ścieżki ale przede wszystkim postaci związane z Bieszczadami, czyli Beskidników. Nie zabraknie pięknych widoków, pysznego jedzenia, rozmów i śpiewania przy ognisku, a przede wszystkim wspaniałej zabawy!

Do wyboru będą trasy namiotowe i stodołowe/schroniskowe, krótsze i dłuższe. Wszystkie trasy spotkają się 27 września na ześrodkowaniu w Solince!

Szczegółowe informacje dotyczące rajdu oraz o prowadzonych trasach pojawią się na stronie na przełomie sierpnia i września. Zachęcamy do odwiedzania profilu Studenckiego Rajdu Połoniny na Facebooku - znajdziecie tam aktualne rajdowe informacje, poznacie tych, którzy również wybierają się na Rajd, a także obejrzycie fotorelację z poprzedniego roku :)

Zapraszamy!

Kierownictwo Studenckiego Rajdu Połoniny 2014

W razie pytań piszcie na adres: poloniny@skpb.waw.pl

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach