Statystyka

  • Wszytkich: 4963021
  • W tym roku: 140880
  • W tym miesiącu: 45463
  • Dziś: 13
  • Online: 36

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Zaproszenie na pokazy astronomiczne do Stuposian

 

Z przyjemnością informuję, iż w piątek (14 lutego br.) w godzinach 18:00 - 22:00 przy Centrum Informacyjnym Parku Gwiezdnego Nieba „Bieszczady" w Stuposianach odbędą się pokazy nocnego nieba.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału mieszkańców, dzieci i goszczących w tym czasie w Bieszczadach turystów. Czeka nas moc atrakcji, dzięki którym otaczający nas Wszechświat objawi się jako niezwykle fascynujące miejsce. Zapewniamy, że każdy znajdzie dla siebie coś interesującego, a specjaliści z dziedziny astronomii odpowiedzą na wszystkie astronomiczne pytania i udowodnią, że astronomia może być fantastyczną zabawą!

Udział w pokazach jest bezpłatny. Ze względu na wieczorową porę pokazów oraz ich plenerowy charakter należy pamiętać o zabraniu ciepłej odzieży.

W przypadku braku odpowiednich warunków atmosferycznych (zachmurzone niebo) przygotowaliśmy dla Państwa szereg prezentacji i pokazów w sali Centrum Informacyjnego Parku Gwiezdnego Nieba „Bieszczady" (budynek schroniska).

Pokazy odbywają się w ramach projektu „Bieszczady, Niebo i Gwiazdy. Nowe produkty Turystyki przyrodniczej w gminie Lutowiska, współfinansowanego ze środków UE w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska - Republika słowacka 2007 - 2013.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach