Statystyka

  • Wszytkich: 4983712
  • W tym roku: 161571
  • W tym miesiącu: 16755
  • Dziś: 1669
  • Online: 38

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Speedriding Polish Cup III

 

Speedridng Polish Cup III - 22 lutego 2014 r. godz. 11:00 na stoku Kolei Linowej "Laworta"

 

 

Już po raz kolejny „latający narciarze", zawitają do Ustrzyk Dolnych. W tym roku podczas jednodniowej imprezy (22 lutego), zostanie rozegrana trzecia edycja zawodów o tytuł Mistrza Polski w ekstremalnej odmianie narciarstwa, którą jest speedriding. Obecnie trwają intensywne przygotowania do imprezy, która wpisała się na stałe w ustrzycki krajobraz i cykl bieszczadzkich wydarzeń sportowych.

Start pierwszego zawodnika zaplanowano o godzinie 11tej, każdy będzie musiał pokonać specjalny slalom oraz skoczyć z ok. 30m urwiska, po czym jak najszybciej dojechać lub dolecieć do mety znajdującej się u podnóża góry. W imprezie udział biorą eksperci narciarstwa, paralotniarstwa, spadochroniarstwa z całej Polski, wszystkie te dyscypliny składają się na jedną ekstremalna formę zimowego szaleństwa o nazwie 'speedriding'. Tytułu Mistrza Polski będzie bronił Michał Szwedo, wśród zawodników znajduje się także pierwszy Mistrz Polski Arkadiusz Sabat z Leska oraz Mistrz Karpat Przemysław Szukalski z Ustrzyk Dolnych.

Zapowiada się wspaniałe widowisko, na które zapraszamy w imieniu organizatorów: Urząd Miasta Ustrzyki Dolne, Bieszczadzkie Centrum Informacji i Promocji, Prowing Team Poland

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach