Statystyka

  • Wszytkich: 5137685
  • W tym roku: 315544
  • W tym miesiącu: 14183
  • Dziś: 2418
  • Online: 40

Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe


Warsztaty fotograficzne w sercu Bieszczadów

Zapraszamy w listopadzie w samo serce Bieszczadów na warsztaty fotograficzne, które poprowadzi jeden z czołowych polskich fotografów przyrody -

Grzegorz Leśniewski.

Warsztaty będą miały charakter merytoryczno-plenerowy, na które składać się będą wykłady teoretyczne i ćwiczenia praktyczne w terenie. Każdy z uczestników wykona w trakcie warsztatów zdjęcia (pejzażowe, środowiskowe, makro), które ostatniego dnia będą wspólnie omawiane i analizowane - w myśl zasady „najlepiej uczymy się na własnych błędach". Kontakt z prowadzącym będzie praktycznie 24 godziny na dobę, a program zajęć tak skonstruowany, aby wykorzystać każdą chwilę na naukę. W trakcie warsztatów przewidziana jest również część artystyczna z pokazem diaporam i opowiadaniami o fotografowaniu bieszczadzkiej przyrody.
Głównym celem zajęć jest przede wszystkim nauka zasad i technik fotografowania w niepowtarzalnych warunkach bieszczadzkiej przyrody. Nie jest to jednak plener fotograficzny, którego celem jest poszukiwanie pięknych kadrów, a tym bardziej czatowanie na dzikie zwierzęta. Każda pogoda i warunki terenowe będą uczyły czegoś innego - nawet podczas zajęć w deszczową pogodę.

Orientacyjny koszt warsztatów wraz z kosztem noclegów i wyżywienia to ok. 800 zł za osobę.

Termin najbliższych warsztatów:

08-11.11.2013
II stopień - kurs zaawansowany

Przyjazd 8 listopada 2013 wieczorem do Balnicy, rozpoczęcie warsztatów 9 listopada rano, zakończenie 11 listopada wieczorem. Miejsce warsztatów: http://www.balnica.pl/index.php .

11-14.11.2013
I stopień - kurs podstawowy

Przyjazd 11 listopada 2013 wieczorem do Mucznego, rozpoczęcie warsztatów 12 listopada rano, zakończenie 14 listopada wieczorem. Miejsce warsztatów: http://www.muczne.com.pl/siedlisko.html
Organizator warsztatów - Marek Prucnal - udziela szczegółowych informacji pod nr tel: 513 188 900 lub adresem email: marek@marekprucnal.com

Patronat internetowy nad warsztatami będzie sprawował portal Bieszczady.pl - zapraszamy na listopadową fotorelację z tego wydarzenia.

Grzegorz Leśniewski - od wielu lat związany z Bieszczadami. Realizuje projekty przyrodniczo-fotograficzne we współpracy z Bieszczadzkim Parkiem Narodowym. Ukazywanie życia dzikich zwierząt na tle malowniczej, górskiej przyrody oraz zrozumienie tajemniczego środowiska karpackiej puszczy jest jego największą fotograficzną pasją. Grzesiek jest jurorem wielu konkursów fotograficznych, w tym Wielkiego Konkursu National Geographic Polska. Prelegent na największych Europejskich festiwalach przyrodniczych: WildPhotos w Anglii, GDT w Niemczech, Montier-en-Der we Francji, NVN w Holandii, Golden Turtle w Rosji i Festival Namur w Belgii. Uczestnik międzynarodowych projektów fotografii przyrodniczej Rewilding Europe i Wild Wonders of Europe.

 

Inne portale:
noclegi na Jurze noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Sudetach